Nowoczesne wesele

Brak Ci pomysłów na urozmaicenie wesela? Nic trudnego. Zobacz na co decydują się młode pary, by ich przyjęcie było jeszcze bardziej atrakcyjne. Te nowoczesne inspiracje pomogą Ci zapewnić gościom doskonałą zabawę a Wam jeszcze więcej niezapomnianych przeżyć!

Pomysły na wesele

Przygotowując przyjęcie musisz pamiętać, że powinno ono jak najbardziej odzwierciedlać Wasz charakter. Twój ulubiony kolor to różowy? Niech będzie to barwa przewodnia! Masz duże poczucie humoru? Każda atrakcja powinna być zabawna! Oto kilka przykładowych pomysłów, dzięki którym Twoją wyjątkową uroczystość goście zapamiętają na długie lata:

  • Gadżety – jest wiele dodatków, którymi możesz urozmaicić wesele. Warto zdecydować się na tabliczkę z tekstem powitalnym montowaną na domu, przystrojoną w balony i wstążki czy drewnianą strzałkę np. z napisem „Wedding” typu drogowskaz, która wskaże przybyłym gościom odpowiedni kierunek. Coraz częściej młodzi decydują się na naklejki na buty z napisem „Koniec Wolności”, „Kocham Ją/Go” czy „Na Zawsze Razem”. Standardowym dodatkiem jest też napis na tablicę rejestracyjną. Zwykle jest to „Młoda Para”, „Nowożeńcy”, ale też „Game Over”, „Rodzice” czy „Goście Weselni”.
  • Relacja z lotu ptaka – standardowe zdjęcia nie robią na Tobie wrażenia? Pomyśl nad fotografem, który ma możliwość robienia zdjęć za pomocą drona. To coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala ukazać wesele z innej, równie ciekawej jak na ziemi perspektywy. Forma takiej relacji może być fascynująca – wszystko zależy od wyobraźni Twojej lub fotografa. Razem z gośćmi możecie wykorzystać ciekawe ustawienia i pozy, by zdjęcie z powietrza jeszcze bardziej zaskakiwało.
  • Zabawy dla dzieci – gdy wśród gości znajdzie się wiele małych dzieci, trzeba też zadbać o ich zabawę. W kąciku sali można przygotować stoliczek ze słodyczami czy bańkami mydlanymi. Jeśli masz do dyspozycji więcej miejsca, doskonałą rozrywką dla maluchów będzie kosz z różnorodnymi zabawkami. W restauracji posiadającej duży ogród można pokusić się o nadmuchiwany zamek. Coraz bardziej popularne staje się też wynajmowanie animatorów, którzy doskonale zorganizują dzieciom weselny czas.
  • Fotobudka – jest to doskonałe urozmaicenie wesela. Jednak jego głównym minusem jest wysoka cena. Tańszą alternatywą jest wykorzystanie posiadanych akcesoriów – wystarczy aparat ustawić na statywie, zamontować tło z kolorowego rulonu i kupić lub wypożyczyć rekwizyty typu ramki, tabliczki, peruki, okulary czy maski.
  • Godne przywitanie – zanim głodni goście zasiądą do uroczystego obiadu, warto urozmaicić ich oczekiwanie. Przy każdym nakryciu można umieścić słodkie ciastko ze spersonalizowaną wróżbą, oryginalnie ozdobione ciastko lub pyszną czekoladkę ze specjalnym nadrukiem.
  • Romantyczny klimat – jeśli marzy Ci się romantyczna sceneria podczas pierwszego tańca lub krojenia tortu to doskonałym pomysłem (szczególnie wtedy, gdy wesele organizowane jest w sezonie jesień/zima lub ślub zaplanowany jest na późną godzinę) jest rozdanie gościom na sali zimnych ogni lub świeczek ze specjalnymi podkładkami na topniejący wosk. Efekt będzie najciekawszy i najbardziej efektowny na zdjęciach, gdy w sali będzie ciemno, dlatego istotna jest pora, w jakiej odbywa się pierwszy taniec lub poczęstunek tortem.
  • Rozrywka dla gości – aby goście bawili się jak najlepiej, wybierz dla nich ciekawe widowisko – zabawny występ kabaretu, energetyczny popis grupy tanecznej (pięknie wyglądają pary tańczące taniec towarzyski, świetnie prezentuje się taniec hip-hop, dancehall czy taniec brzucha). Inną, interesującą rozrywką może być show barmańskie, wystąpienie magika, chóru czy artystów z zakresu gimnastyki artystycznej lub gry na jakimś oryginalnym instrumencie.
  • Wesele na wesoło – jeśli jesteście parą, która lubi humor możecie zamiast drogiej fotobudki zdecydować się na podobną zabawę. Wystarczy kupić wiele gadżetów – peruki, tabliczki, okulary, maski i podczas wesela zakładać je gościom – bawiącym się na sali lub siedzącym przy stolikach, aby móc sobie zrobić z nimi zdjęcie w śmiesznych, ciekawych pozach.
  • Upominki dla gości – w podziękowaniu za przybycie oprócz standardowych słodkości można pokusić się o inne prezenty. Niektóre pary rozdają buteleczki z nalewką domowej roboty, spersonalizowane czekoladki czy bryloczki z wyjątkowym tekstem, niewielkie świeczki w oryginalnym kształcie oraz magnesy na lodówkę z ciekawym nadrukiem lub zdjęciem nowożeńców.
  • Prezent dla pary młodej – to często problematyczna kwestia, którą często rozwiązuje sama młoda para. W zaproszeniach umieszcza się zwykle informacje o prezentach określonych przez narzeczonych a więc zamiast kwiatów kupuje się zwykle książki, wino, kupony w lotto lub bardziej charytatywnie – przybory i zabawki dla dzieci z domów dziecka lub karmy dla zwierząt ze schronisk. Jeśli para nie określiła, co chciałaby otrzymać, warto zdecydować się na prezenty odzwierciedlające charakter młodej pary – coś z humorem, na sportowo, artystycznie, muzycznie. Świetnym rozwiązaniem jest też voucher na różnorodne usługi. Można go nabyć np. na stronie katalogmarzen.pl, gdzie dostępne jest wiele ciekawych, romantycznych ofert, które dostarczą każdej parze wielu pozytywnych wrażeń i przeżyć.
Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *